Роутери бесими дугонаи SWR-1200L2 11AC Роутери WiFi 1200M
Рақами модел:SWR-1200L2
Бренд:Софтел
MOQ:1
гоу  Гузариши вақти FWiFi
гоуWiFi-и меҳмонӣ ва назорати волидайн
гоуCPU-и дугона, CPU-и бесими дугона
Тафсилоти маҳсулот
Параметрҳои техникӣ
Барномаи шабакавӣ
Идоракунӣ
Боргирӣ
01
Тавсифи Маҳсулот
2.4G + 5G
CPU-и дугона
Антеннаҳои васеъшудаи 4*
МУ-МИМО
Ipv6
Чипсет MT7628DAN+MT7613BEN Стандартҳои бесим IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
Хотира/Нигоҳдорӣ 64МБ/8МБ IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Портҳои LAN-и интерфейс 2×10/100Mbps Суръати бесим 300 Мбит/с (2.4 ГГц)
Порти WAN интерфейс 1×10/100Mbps 867Mbps (5GHz)
Таъминоти барқи беруна 12VDC/1.5A Басомади WiFi 2.4-2.5GHz; 5.15-5.25GHz
П x Т x Б 180×130×26мм Ҳолатҳои бесим
Роутери бесим; WISP; AP
Сертификатсия CE, RoHS Антенна 2×2.4GHz