SFT6400A 4*GE вурудҳо PAL B/G NTSC 64 дар 1 IP ба модулятори аналогӣ
Рақами модел:  SFT6400A
Бренд:Софтел
MOQ:1
гоу  Дастгирии BISS De-scrambling
гоу  Дастгирии OSD (логотип ва сарлавҳа) ворид кардан
Тафсилоти маҳсулот
Параметрҳои техникӣ
Хусусиятҳои асосӣ
Нармафзори идоракунӣ
Боргирӣ
01
Тавсифи Маҳсулот
1. МУҚАДДИМА
2. ВИЖАГИҲО
-Шасси 2U, зичии баланд барои сарфаи хароҷоти интиқол
-Дастгирии CC/Субтитр/Телематн
-Дастгирии дескрамблинги BISS (Дар ҳоли таҳия)
- Тағйир додани маълумоти барномаро дастгирӣ кунед, интихоби сершумори аудио
-64 баромади интиқолдиҳандаҳои ғайриҳамсоя ё ҳамшафат, ҳар 32 интиқолдиҳанда дар дохили 400MHz
- Дастгирии идоракунии шабакаи вебӣ
SFT6400A 4*GE Вурудҳо 64 дар 1 IP ба модулятори аналогӣ
Ҷараён UDP, UDP / RTP, 1-7 баста (SPTS/MPTS)
Протоколи нақлиёт UDP/RTP, яккастӣ ва бисёркастӣ, IGMP V2/V3
Дарозии баста 188 / 204 байт
Аудио Қабати MPEG-1/2 1/2, (HE-)AAC, AC3
Маълумот CC, Телетекст, Субтитрҳо, Субтитрҳои DVB
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Таносуби ҷанба 4:3
МодуляцияПараметрҳо Шумораи каналҳо То 64 баромади интиқолдиҳандаҳои ғайриҳамсоя ё ҳамшафат
Пайвасткунакҳо 75Ω, F-jack
Диапазони басомад 43.25 – 951.252MHz
Паҳнои банди баромад 400MHz (ҳар кадоме 32 интиқолдиҳанда)
Сатҳи баромад -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Зарари бозгашт ≥ 14 дБ
Паҳнкунии басомади қалбакӣ. ≥ 60 дБ
Стандарти телевизион ПАЛ Б/Г/Д/К/М/Н/И,NTSC M, SECAM
Интерфейси шабака Идоракунӣ 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Маълумот 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Дигарон Баромади тасвири дақиқ 480i/576i
OSD Логотип: JPG, BMP, PNG
Сарлавҳа: дастгирии забонҳои гуногун, самти ҳаракат ва суръати фармоишӣ
Танзими баландии баромад 0 – 100 %
Генерал Раҳоӣ 483мм×330мм×88мм (ПxЛxБ)
Ҳарорат 0~45℃ (фаъолият), -20~80℃ (нигоҳдорӣ)
Таъмини нерӯ AC100V±10%, 50/60Hzё AC 220V±10%,50/60Hz