Қуттии терминали дастрасии оптикии нахи FTTX-PT-M16 FTTH 16 Core
Рақами модел:  FTTX-PT-M16
Бренд:Софтел
MOQ:10
гоу  Ба девор васлшуда ё ба сутун васлшуда
гоу  Барои сохтани шабакаи FTTx-и сершумор мувофиқ аст
гоу Ҳама-дар-як барои пайвасткунӣ, тақсимкунӣ ва тақсимоти нах
Тафсилоти маҳсулот
Параметрҳои техникӣ
Андоза ва роҳҳои кабелӣ
Дастури насбкунӣ
Боргирӣ
01
Тавсифи Маҳсулот
Тавсифи мухтасар
FTTX-PT-M16Қуттии терминали дастрасии нахи оптикӣдар густариши FTTH зарур ва маъмул аст.
Хусусиятҳои функсионалӣ
Акнун, биёед ба хусусиятҳои FTTX-PT-M16 назар андозем: Талаботи экологӣ: Ҳарорати корӣ: -40°C то +85°C Намии нисбӣ: ≤85% (+30°C) Фишори атмосфера: 70KPa то 106Kpa Варақаи асосии маълумоти техникӣ: Талафоти воридшавӣ: ≤0.15dB Талафоти бозгашти UPC: ≥50dB Талафоти бозгашти APC: ≥60dB Варақаи маълумоти техникии муҳофизат аз барқ: Муқовимати изолятсия байни дастгоҳи заминӣ ва қисмҳои металлии қуттӣ на камтар аз 2×104MΩ/500V (DC); инфрасурх ≥2×104MΩ/500V мебошад. Шиддати тобоварӣ байни дастгоҳи заминӣ, корпуси қуттӣ ва қисмҳои металлии он на камтар аз 3000V (DC)/дақ, бе вайроншавӣ ё фурӯзоншавӣ аст; U≥3000V.
Мавод PC+ABS
Андоза (A*B*C) 319.3*214*133мм
Иқтидори максималӣ 48
Андозаи насб (Расми 2) D*E 52*166*166мм
Ба диаметри калонтарини кабел (мм) ᴓ8~14мм
Андозаи ҳадди аксари сӯрохи шоха 16 мм
Адаптерҳои компютерии SC/A-и обногузар 16
Талаботи экологӣ
Ҳарорати корӣ -40℃~+85℃
Рутубати нисбӣ ≤85% (+30℃)
Фишори атмосфера 70KPa ~ 106Kpa
Мушаххасоти лавозимоти оптикӣ
Талафоти воридшавӣ ≤0.3dB
Зарари бозгашти UPC ≥50 дБ
Талафи бозгашти APC ≥60 дБ
Хусусиятҳои техникии зидди раъду барқ
Дастгоҳи заминӣ бо шкаф ҷудо карда шудааст ва муқовимати изолятсия камтар аз 2MΩ/500V (DC) аст.
IR≥2MΩ/500V
Шиддати тобоварӣ байни дастгоҳи заминӣ ва шкаф на камтар аз 3000V (DC)/дақ аст, сӯрохшавӣ ва ларзиш вуҷуд надорад; U≥3000V